SRR1280-6R8Y
Numer produktu DigiKey
SRR1280-6R8YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRR1280-6R8YCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRR1280-6R8YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRR1280-6R8Y
Opis
FIXED IND 6.8UH 7.6A 18.5 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6.8 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 7.6 A Maks. 18,5mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRR1280-6R8Y Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 18,5mOhm
Seria
Q przy częst.
20 przy 7,96MHz
Częstotliwość - rezonansu własnego
22MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,492" x 0,492" (12,50mm x 12,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
8A