SRR1280-681K
Numer produktu DigiKey
SRR1280-681KLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRR1280-681KLCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRR1280-681KLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRR1280-681K
Opis
FIXED IND 680UH 750MA 1.3 OHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
680 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 750 mA Maks. 1,3Ohm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRR1280-681K Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 1,3Ohm
Seria
Q przy częst.
26 przy 796kHz
Częstotliwość - rezonansu własnego
1,7MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,492" x 0,492" (12,50mm x 12,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
970mA