SRR1280-561K
Numer produktu DigiKey
SRR1280-561KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SRR1280-561K
Opis
FIXED IND 560UH 800MA 960 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
560 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 800 mA Maks. 960mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRR1280-561K Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 960mOhm
Seria
Q przy częst.
20 przy 796kHz
Częstotliwość - rezonansu własnego
2MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,492" x 0,492" (12,50mm x 12,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
1,15A