SRR1280-3R5Y
Numer produktu DigiKey
118-SRR1280-3R5YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRR1280-3R5YCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRR1280-3R5YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRR1280-3R5Y
Opis
FIXED IND 3.5UH 8.8A 12 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.5 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 8.8 A Maks. 12mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRR1280-3R5Y Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 12mOhm
Seria
Q przy częst.
20 przy 7,96MHz
Częstotliwość - rezonansu własnego
36MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,492" x 0,492" (12,50mm x 12,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
9,8A