SRR1260A-470M
Numer produktu DigiKey
SRR1260A-470MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRR1260A-470MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRR1260A-470MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRR1260A-470M
Opis
FIXED IND 47UH 2.6A 86 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
33 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 2.6 A Maks. 86mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRR1260A-470M Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 86mOhm
Prod.
Q przy częst.
22 przy 2,52MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
7,63MHz
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,492" x 0,492" (12,50mm x 12,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,256" (6,50mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
2,5A