SRR1240-471K
Numer produktu DigiKey
SRR1240-471KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRR1240-471KCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRR1240-471KDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRR1240-471K
Opis
FIXED IND 470UH 620MA 1.35 OHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 620 mA Maks. 1,35Ohm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRR1240-471K Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 1,35Ohm
Seria
Q przy częst.
12 przy 796kHz
Częstotliwość - rezonansu własnego
4,5MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,492" x 0,492" (12,50mm x 12,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,177" (4,50mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
600mA