SRR1240-2R4Y
Numer produktu DigiKey
118-SRR1240-2R4YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRR1240-2R4YCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRR1240-2R4YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRR1240-2R4Y
Opis
FIXED IND 2.4UH 8A 11.5 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.4 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 8 A Maks. 11,5mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRR1240-2R4Y Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 11,5mOhm
Seria
Q przy częst.
10 przy 7,96MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - rezonansu własnego
54MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,492" x 0,492" (12,50mm x 12,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,177" (4,50mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
7,8A