SRR1208-820YL
Numer produktu DigiKey
SRR1208-820YL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SRR1208-820YL
Opis
FIXED IND 82UH 1.6A 150 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
82 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.6 A Maks. 150mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRR1208-820YL Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 150mOhm
Seria
Q przy częst.
18 przy 2,52MHz
Częstotliwość - rezonansu własnego
4MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Tolerancja
±15%
Rozmiar / wymiar
0,500" x 0,500" (12,70mm x 12,70mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,335" (8,50mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
2,3A