SRR1208-121YL
Numer produktu DigiKey
118-SRR1208-121YLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRR1208-121YLCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRR1208-121YLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRR1208-121YL
Opis
FIXED IND 120UH 1.4A 190 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.4 A Maks. 190mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRR1208-121YL Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 190mOhm
Seria
Q przy częst.
15 przy 796kHz
Częstotliwość - rezonansu własnego
3MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Tolerancja
±15%
Rozmiar / wymiar
0,500" x 0,500" (12,70mm x 12,70mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,335" (8,50mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
2A