SRR1206-821KL
Numer produktu DigiKey
118-SRR1206-821KLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRR1206-821KLCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRR1206-821KLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRR1206-821KL
Opis
FIXED IND 820UH 350MA 1.7 OHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
820 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 350 mA Maks. 1,7Ohm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRR1206-821KL Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 1,7Ohm
Seria
Q przy częst.
10 przy 796kHz
Częstotliwość - rezonansu własnego
2MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,500" x 0,500" (12,70mm x 12,70mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,256" (6,50mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
650mA