SRR1206-681KL
Numer produktu DigiKey
118-SRR1206-681KLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRR1206-681KLCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRR1206-681KLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRR1206-681KL
Opis
FIXED IND 680UH 400MA 1.5 OHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
680 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 400 mA Maks. 1,5Ohm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRR1206-681KL Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 1,5Ohm
Seria
Q przy częst.
11 przy 796kHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - rezonansu własnego
2MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,500" x 0,500" (12,70mm x 12,70mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,256" (6,50mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
700mA