SRR1050A-331Y
Numer produktu DigiKey
SRR1050A-331YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRR1050A-331YCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRR1050A-331YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRR1050A-331Y
Opis
FIXED IND 330UH 730MA 815 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
330 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 730 mA Maks. 815mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRR1050A-331Y Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 815mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
2MHz
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,402" x 0,394" (10,20mm x 10,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,201" (5,10mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
750mA