SRR1050A-101Y
Numer produktu DigiKey
SRR1050A-101YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRR1050A-101YCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRR1050A-101YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRR1050A-101Y
Opis
FIXED IND 100UH 1.35A 255 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.35 A Maks. 255mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRR1050A-101Y Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 255mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
4,2MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,402" x 0,394" (10,20mm x 10,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,201" (5,10mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
1,35A