SRR0745A-331M
Numer produktu DigiKey
SRR0745A-331MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRR0745A-331MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRR0745A-331MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRR0745A-331M
Opis
FIXED IND 330UH 340MA 1.5 OHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
330 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 340 mA Maks. 1,5Ohm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRR0745A-331M Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 1,5Ohm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,287" (7,30mm x 7,30mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,185" (4,70mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
400mA