SRR0745A-151M
Numer produktu DigiKey
SRR0745A-151MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRR0745A-151MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRR0745A-151MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRR0745A-151M
Opis
FIXED IND 150UH 480MA 760 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
150 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 480 mA Maks. 760mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRR0745A-151M Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 760mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,287" (7,30mm x 7,30mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,185" (4,70mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
580mA