SRR0735A-820M nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Eaton - Electronics Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
82 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 630 mA Maks. 480mOhm Niestandardowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SRR0735A-820M
Numer produktu DigiKey
SRR0735A-820MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRR0735A-820MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRR0735A-820MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRR0735A-820M
Opis
FIXED IND 82UH 630MA 480 MOHM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SRR0735A-820M Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 480mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Nie do nowych projektów
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,287" (7,30mm x 7,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,146" (3,70mm)
Prąd znamionowy (A)
Bazowy numer produktu
Prąd - nasycenia (Isat)
650mA