SRP7050WA-6R8M
Numer produktu DigiKey
118-SRP7050WA-6R8MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRP7050WA-6R8MCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRP7050WA-6R8MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP7050WA-6R8M
Opis
FIXED IND 6.8UH 8.7A 26.5 MOHM
Szczegółowy opis
6.8 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 8.7 A Maks. 26,5mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRP7050WA-6R8M Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 26,5mOhm
Prod.
Q przy częst.
20 przy 100kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
14MHz
Temperatura robocza
-55°C - 165°C
Indukcyjność
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Prąd - nasycenia (Isat)
10,2A
Rozmiar / wymiar
0,311" x 0,287" (7,90mm x 7,30mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,213" (5,40mm)