SRP7050WA-680M
Numer produktu DigiKey
118-SRP7050WA-680MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRP7050WA-680MCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRP7050WA-680MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP7050WA-680M
Opis
FIXED IND 68UH 2.7A 251 MOHM SMD
Szczegółowy opis
68 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 2.7 A Maks. 251mOhm Niestandardowe
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 251mOhm
Prod.
Q przy częst.
20 przy 100kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
4MHz
Temperatura robocza
-55°C - 165°C
Indukcyjność
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Prąd - nasycenia (Isat)
3A
Rozmiar / wymiar
0,311" x 0,287" (7,90mm x 7,30mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,213" (5,40mm)