SRP7050WA-4R7M
Numer produktu DigiKey
118-SRP7050WA-4R7MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRP7050WA-4R7MCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRP7050WA-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP7050WA-4R7M
Opis
FIXED IND 4.7UH 10.5A 20.5 MOHM
Szczegółowy opis
4.7 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 10.5 A Maks. 20,5mOhm Niestandardowe
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 20,5mOhm
Prod.
Q przy częst.
20 przy 100kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
18MHz
Temperatura robocza
-55°C - 165°C
Indukcyjność
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Prąd - nasycenia (Isat)
13,3A
Rozmiar / wymiar
0,311" x 0,287" (7,90mm x 7,30mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,213" (5,40mm)