SRP7050WA-220M
Numer produktu DigiKey
118-SRP7050WA-220MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRP7050WA-220MCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRP7050WA-220MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP7050WA-220M
Opis
FIXED IND 22UH 5A 93.5 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 5 A Maks. 93,5mOhm Niestandardowe
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 93,5mOhm
Prod.
Q przy częst.
20 przy 100kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
7MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 165°C
Indukcyjność
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd znamionowy (A)
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Prąd - nasycenia (Isat)
6,3A
Rozmiar / wymiar
0,311" x 0,287" (7,90mm x 7,30mm) (dł. x szer.)
Ekranowanie
Ekranowany
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,213" (5,40mm)