SRP7050WA-1R5M
Numer produktu DigiKey
118-SRP7050WA-1R5MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRP7050WA-1R5MCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRP7050WA-1R5MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP7050WA-1R5M
Opis
FIXED IND 1.5UH 17A 7.3 MOHM SMD
Szczegółowy opis
1.5 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 17 A Maks. 7,3mOhm Niestandardowe
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 7,3mOhm
Prod.
Q przy częst.
20 przy 100kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
35MHz
Temperatura robocza
-55°C - 165°C
Indukcyjność
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Prąd - nasycenia (Isat)
19A
Rozmiar / wymiar
0,311" x 0,287" (7,90mm x 7,30mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,213" (5,40mm)