SRP7050WA-1R0M
Numer produktu DigiKey
118-SRP7050WA-1R0MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRP7050WA-1R0MCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRP7050WA-1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP7050WA-1R0M
Opis
FIXED IND 1UH 20A 6 MOHM SMD
Szczegółowy opis
1 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 20 A Maks. 6mOhm Niestandardowe
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 6mOhm
Prod.
Q przy częst.
20 przy 100kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
45MHz
Temperatura robocza
-55°C - 165°C
Indukcyjność
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Prąd - nasycenia (Isat)
23A
Rozmiar / wymiar
0,311" x 0,287" (7,90mm x 7,30mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,213" (5,40mm)