SRP7050WA-100M
Numer produktu DigiKey
118-SRP7050WA-100MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRP7050WA-100MCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRP7050WA-100MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP7050WA-100M
Opis
FIXED IND 10UH 7.2A 38 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 7.2 A Maks. 38mOhm Niestandardowe
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 38mOhm
Prod.
Q przy częst.
20 przy 100kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
10MHz
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-55°C - 165°C
Indukcyjność
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Prąd - nasycenia (Isat)
8A
Rozmiar / wymiar
0,311" x 0,287" (7,90mm x 7,30mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,213" (5,40mm)