SRP7050AA-3R3M
Numer produktu DigiKey
118-SRP7050AA-3R3MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRP7050AA-3R3MCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRP7050AA-3R3MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP7050AA-3R3M
Opis
FIXED IND 3.3UH 13A 16.2 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 13 A Maks. 16,2mOhm Niestandardowe
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 16,2mOhm
Prod.
Q przy częst.
10 przy 100kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
21MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Indukcyjność
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Tolerancja
±20%
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,260" (7,30mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
9,5A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,197" (5,00mm)