SRP7028CC-100M
Numer produktu DigiKey
118-SRP7028CC-100MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRP7028CC-100MCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRP7028CC-100MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP7028CC-100M
Opis
FIXED IND 10UH 3.5A 68 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 3.5 A Maks. 68mOhm Niestandardowe
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
6A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 68mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - rezonansu własnego
14MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Uzwojenie
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,260" (7,30mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)