SRP6060FA-5R6M
Numer produktu DigiKey
SRP6060FA-5R6MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRP6060FA-5R6MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRP6060FA-5R6MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP6060FA-5R6M
Opis
FIXED IND 5.6UH 10A 15.8 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5.6 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 10 A Maks. 15,8mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRP6060FA-5R6M Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 15,8mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
18MHz
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,260" x 0,252" (6,60mm x 6,40mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
10A