SRP6060FA-220M
Numer produktu DigiKey
SRP6060FA-220MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRP6060FA-220MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRP6060FA-220MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP6060FA-220M
Opis
FIXED IND 22UH 5A 60.5 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 5 A Maks. 60,5mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRP6060FA-220M Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 60,5mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
10MHz
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,260" x 0,252" (6,60mm x 6,40mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
5,6A