SRP6050CA-2R2M
Numer produktu DigiKey
SRP6050CA-2R2MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRP6050CA-2R2MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRP6050CA-2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP6050CA-2R2M
Opis
FIXED IND 2.2UH 13A 8.5 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 13 A Maks. 8,5mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRP6050CA-2R2M Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 8,5mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
30MHz
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,260" x 0,252" (6,60mm x 6,40mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,197" (5,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
16A