SRP6030WA-6R8M
Numer produktu DigiKey
118-SRP6030WA-6R8MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRP6030WA-6R8MCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRP6030WA-6R8MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP6030WA-6R8M
Opis
FIXED IND 6.8UH 5.2A 46.2 MOHM
Szczegółowy opis
6.8 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 5.2 A Maks. 46,2mOhm Niestandardowe
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 46,2mOhm
Prod.
Q przy częst.
20 przy 100kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
17MHz
Temperatura robocza
-55°C - 165°C
Indukcyjność
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Prąd - nasycenia (Isat)
6,1A
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,260" (7,10mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)