SRP6030WA-3R3M
Numer produktu DigiKey
118-SRP6030WA-3R3MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRP6030WA-3R3MCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRP6030WA-3R3MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP6030WA-3R3M
Opis
FIXED IND 3.3UH 7.8A 24.2 MOHM
Szczegółowy opis
3.3 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 7.8 A Maks. 24,2mOhm Niestandardowe
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 24,2mOhm
Prod.
Q przy częst.
20 przy 100kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
25MHz
Temperatura robocza
-55°C - 165°C
Indukcyjność
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Prąd - nasycenia (Isat)
9,5A
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,260" (7,10mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)