SRP6030WA-1R0M
Numer produktu DigiKey
118-SRP6030WA-1R0MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRP6030WA-1R0MCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRP6030WA-1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP6030WA-1R0M
Opis
FIXED IND 1UH 14A 6.6 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 14 A Maks. 6,6mOhm Niestandardowe
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 6,6mOhm
Prod.
Q przy częst.
15 przy 100kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
42MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 165°C
Indukcyjność
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd znamionowy (A)
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Prąd - nasycenia (Isat)
14A
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,260" (7,10mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Ekranowanie
Ekranowany
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)