SRP6030CA-3R3M
Numer produktu DigiKey
SRP6030CA-3R3MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRP6030CA-3R3MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRP6030CA-3R3MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP6030CA-3R3M
Opis
FIXED IND 3.3UH 8A 20.8 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 8 A Maks. 20,8mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRP6030CA-3R3M Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 20,8mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
25MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,260" x 0,252" (6,60mm x 6,40mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
12,2A