SRP5030WA-220M
Numer produktu DigiKey
118-SRP5030WA-220MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRP5030WA-220MCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRP5030WA-220MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP5030WA-220M
Opis
FIXED IND 22UH 2.2A 235 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 2.2 A Maks. 235mOhm Niestandardowe
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 235mOhm
Prod.
Q przy częst.
20 przy 100kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
10MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-55°C - 165°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Indukcyjność
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Tolerancja
±20%
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,217" x 0,207" (5,50mm x 5,25mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
2A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)