SRP5030WA-1R5M
Numer produktu DigiKey
118-SRP5030WA-1R5MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRP5030WA-1R5MCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRP5030WA-1R5MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP5030WA-1R5M
Opis
FIXED IND 1.5UH 8.5A 17.7 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.5 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 8.5 A Maks. 17,7mOhm Niestandardowe
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 17,7mOhm
Prod.
Q przy częst.
20 przy 100kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
42MHz
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-55°C - 165°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,217" x 0,207" (5,50mm x 5,25mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
6,5A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)