SRP5030CA-2R2M
Numer produktu DigiKey
SRP5030CA-2R2MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRP5030CA-2R2MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRP5030CA-2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP5030CA-2R2M
Opis
FIXED IND 2.2UH 9.7A 14.5 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 9.7 A Maks. 14,5mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRP5030CA-2R2M Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 14,5mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
33MHz
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,217" x 0,209" (5,50mm x 5,30mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
10A