SRP4030FA-4R7M
Numer produktu DigiKey
SRP4030FA-4R7MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRP4030FA-4R7MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRP4030FA-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP4030FA-4R7M
Opis
FIXED IND 4.7UH 5.1A 44.1 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 5.1 A Maks. 44,1mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRP4030FA-4R7M Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 44,1mOhm
Prod.
Q przy częst.
10 przy 100kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
27MHz
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,161" x 0,161" (4,10mm x 4,10mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
4,2A