SRP4030FA-3R3M
Numer produktu DigiKey
SRP4030FA-3R3MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRP4030FA-3R3MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRP4030FA-3R3MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP4030FA-3R3M
Opis
FIXED IND 3.3UH 6.6A 28.6 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 6.6 A Maks. 28,6mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRP4030FA-3R3M Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 28,6mOhm
Prod.
Q przy częst.
10 przy 100kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
28MHz
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,161" x 0,161" (4,10mm x 4,10mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
4,8A