SRP4020TA-1R5M
Numer produktu DigiKey
SRP4020TA-1R5MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRP4020TA-1R5MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRP4020TA-1R5MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP4020TA-1R5M
Opis
FIXED IND 1.5UH 4.5A 42 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.5 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 4.5 A Maks. 42mOhm 2-SMD
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRP4020TA-1R5M Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 42mOhm
Prod.
Q przy częst.
10 przy 100kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
62MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 150°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
2-SMD
Tolerancja
±20%
Obudowa dostawcy urządzenia
2-SMD
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,175" x 0,160" (4,45mm x 4,06mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
7A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)