SRP4020TA-1R0M
Numer produktu DigiKey
SRP4020TA-1R0MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRP4020TA-1R0MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRP4020TA-1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP4020TA-1R0M
Opis
FIXED IND 1UH 5A 27 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 5 A Maks. 27mOhm 2-SMD
Modele EDA/CAD
SRP4020TA-1R0M Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 27mOhm
Prod.
Q przy częst.
10 przy 100kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
65MHz
Temperatura robocza
-40°C - 150°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Obudowa / skrzynia
2-SMD
Tolerancja
±20%
Obudowa dostawcy urządzenia
2-SMD
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,175" x 0,160" (4,45mm x 4,06mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
8,5A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Ekranowanie
Ekranowany
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 0
Sprawdź czas realizacji
Zażądaj powiadomienia o stanie magazynowym
Zapasy z platformy handlowej: 17 500 wyświetl teraz
Taśma cięta (CT) & Digi-Reel®
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Taśma i szpula (TR)
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
17 500W magazynie