SRP4020FA-2R2M
Numer produktu DigiKey
SRP4020FA-2R2MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRP4020FA-2R2MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRP4020FA-2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP4020FA-2R2M
Opis
FIXED IND 2.2UH 8A 23.5 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 8 A Maks. 23,5mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRP4020FA-2R2M Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 23,5mOhm
Prod.
Q przy częst.
15 przy 100kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
38MHz
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,161" x 0,161" (4,10mm x 4,10mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
3,8A