SRP3020C-R10Y jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Bourns Inc.
W magazynie: 2 880
Arkusz danych
100 nH Ekranowany Cewka indukcyjna 10 A Maks. 7mOhm Niestandardowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SRP3020C-R10Y
Numer produktu DigiKey
118-SRP3020C-R10YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRP3020C-R10YCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
SRP3020C-R10Y
Opis
FIXED IND 100NH 10A 7 MOHM SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 7mOhm
Seria
Q przy częst.
10 przy 100kHz
Częstotliwość - rezonansu własnego
208MHz
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±30%
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,126" (3,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
11,5A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)