SRP3020C-R10Y | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SRP3020C-R10Y |
Opis | FIXED IND 100NH 10A 7 MOHM SMD |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 100 nH Ekranowany Cewka indukcyjna 10 A Maks. 7mOhm Niestandardowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Ekranowanie Ekranowany |
Prod. | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 7mOhm |
Seria | Q przy częst. 10 przy 100kHz |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) | Częstotliwość - rezonansu własnego 208MHz |
Status części Nieaktualne | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Materiał - rdzeń | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 kHz |
Indukcyjność | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Tolerancja ±30% | Obudowa / skrzynia Niestandardowe |
Prąd znamionowy (A) | Rozmiar / wymiar 0,138" x 0,126" (3,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.) |
Prąd - nasycenia (Isat) 11,5A | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,079" (2,00mm) |