SRP3020C-8R2M
Numer produktu DigiKey
118-SRP3020C-8R2MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRP3020C-8R2MCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
SRP3020C-8R2M
Opis
FIXED IND 8.2UH 1.4A 390 MOHM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8.2 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 1.4 A Maks. 390mOhm Niestandardowe
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 390mOhm
Seria
Q przy częst.
10 przy 100kHz
Częstotliwość - rezonansu własnego
27MHz
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,126" (3,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
1,4A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)