SRP3020C-1R0M
Numer produktu DigiKey
118-SRP3020C-1R0MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRP3020C-1R0MCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
SRP3020C-1R0M
Opis
FIXED IND 1UH 5A 36 MOHM SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 5 A Maks. 36mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRP3020C-1R0M Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 36mOhm
Seria
Q przy częst.
10 przy 100kHz
Częstotliwość - rezonansu własnego
66MHz
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,126" (3,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
5,5A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)