SRP3012TA-8R2M
Numer produktu DigiKey
118-SRP3012TA-8R2MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRP3012TA-8R2MCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRP3012TA-8R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP3012TA-8R2M
Opis
FIXED IND 8.2UH 1.2A 463 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8.2 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.2 A Maks. 463mOhm 2-SMD
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRP3012TA-8R2M Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 463mOhm
Prod.
Częstotliwość - rezonansu własnego
26MHz
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 150°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Obudowa / skrzynia
2-SMD
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
2-SMD
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,126" (3,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
1,7A