SRP3012TA-4R7M
Numer produktu DigiKey
SRP3012TA-4R7MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRP3012TA-4R7MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRP3012TA-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP3012TA-4R7M
Opis
FIXED IND 4.7UH 1.6A 293 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.6 A Maks. 293mOhm 2-SMD
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRP3012TA-4R7M Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 293mOhm
Prod.
Częstotliwość - rezonansu własnego
35MHz
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 150°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Obudowa / skrzynia
2-SMD
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
2-SMD
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,126" (3,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
2,8A