SRP3012C-100M
Numer produktu DigiKey
118-SRP3012C-100MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRP3012C-100MCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
SRP3012C-100M
Opis
FIXED IND 10UH 1.1A 520 MOHM SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 1.1 A Maks. 520mOhm Niestandardowe
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 520mOhm
Seria
Q przy częst.
10 przy 100kHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Częstotliwość - rezonansu własnego
24MHz
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Indukcyjność
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Tolerancja
±20%
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,126" (3,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
1,4A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)