SRP1270-6R8M
Numer produktu DigiKey
SRP1270-6R8MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRP1270-6R8MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRP1270-6R8MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP1270-6R8M
Opis
FIXED IND 6.8UH 12A 14 MOHM SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6.8 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 12 A Maks. 14mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRP1270-6R8M Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 14mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
12MHz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Ostatnio kupiono
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Rozmiar / wymiar
0,539" x 0,539" (13,70mm x 13,70mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,276" (7,00mm)
Prąd znamionowy (A)
Bazowy numer produktu
Prąd - nasycenia (Isat)
21A