SRP1265WA-8R2M | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SRP1265WA-8R2M |
Opis | FIXED IND 8.2UH 13A 13.6 MOHM |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 25 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 8.2 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 13 A Maks. 13,6mOhm Niestandardowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 13,6mOhm |
Prod. | Q przy częst. 20 przy 100kHz |
Seria | Częstotliwość - rezonansu własnego 11MHz |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Status części Aktywny | Temperatura robocza -55°C - 165°C |
Materiał - rdzeń | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 kHz |
Indukcyjność | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Tolerancja ±20% | Obudowa / skrzynia Niestandardowe |
Prąd znamionowy (A) | Rozmiar / wymiar 0,535" x 0,496" (13,60mm x 12,60mm) (dł. x szer.) |
Prąd - nasycenia (Isat) 16A | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,256" (6,50mm) |