SRP1265WA-8R2M
Numer produktu DigiKey
118-SRP1265WA-8R2MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRP1265WA-8R2MCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRP1265WA-8R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP1265WA-8R2M
Opis
FIXED IND 8.2UH 13A 13.6 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8.2 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 13 A Maks. 13,6mOhm Niestandardowe
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 13,6mOhm
Prod.
Q przy częst.
20 przy 100kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
11MHz
Temperatura robocza
-55°C - 165°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,535" x 0,496" (13,60mm x 12,60mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
16A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,256" (6,50mm)